Tymczasowe Drogi Modułowe

Kdo jsme

Snažíme se plnit očekávání našich zákazníků racionálním a na míru šitým řešením v oblasti zabezpečení terénu se a realizovat ekonomicky jejich investice. Neustálý rozvoj a investice do zaměstnanců a vybavení firmy nám umožňuje zvládat komplexně nejen velké a neobvyklé projekty, ale ty rovněž malé, které mohou zadavateli způsobit řadu problémů. Naše práce se vyznačuje vysokou mírou profesionality, klidu a kvality, jež se v plné míře snažíme posunout dále na firmy, které se nám rozhodly důvěřovat.

Naše zkušenost

Není správné se chlubit, proto ke spolupráci vždy vybízíme ty, kteří se ještě nerozhodli – stačí nám zavolat. Byli jsme a stále jsme u největších energetických a infrastrukturních projektů v Polsku a Evropě, zajímavých akcí, často velmi náročných malých projektů a opravdu velkých, u kterých efektivita těší z dobře vykonané práce. Vždy se snažíme být maximálně flexibilní, často je reakční doba od telefonu po hotovou realizaci několik hodin. Byli jsme a jsme neustále přítomni v Polsku, Německu, Belgii a České České republice.

Kde působíme

Sídlo společnosti se nachází ve městě Łuków, v krásném Lublinském kraji, ale častěji nás potkáte v jiných regionech Polska, Německa a České republiky. Hlavní sklad materiálu se nachází v Lublinu, další sklady silničních desek jsou v Lodži, Opoli a za chvíli v kujavsko-pomořském kraji. Máme vlastní kamionovou dopravu, ale využíváme i dopravu externích firem. Vždy dbáme na to, aby naše řešení bylo ekonomické.