Silniční desky k pronájmu

Komplexní výstavba provizorních komunikací, manévrovacích a skladových míst a prostorů pro akce.

Montáž, demontáž, transport

Společnost Tymczasowe Drogi Modułowe Sp. z o.o. dle potřeby nabízí pronájem silničních desek v Polsku, Německu, České republice a Litvě. Půjčujeme a pokládáme hliníkové, dřevěné a kompozitní silniční desky. Námi používané desky jsou rozhodně lepší alternativou k betonovým deskám díky relativně nízké hmotnosti a způsobu montáže.

Kdo jsme

racionálním a na míru šitým řešením v oblasti zabezpečení terénu se snažíme plnit očekávání našich zákazníků a realizovat ekonomicky jejich investice. Neustálý rozvoj a investice do zaměstnanců a vybavení firmy nám umožňuje zvládat komplexně nejen velké a neobvyklé projekty, ale ty rovněž malé, které mohou zadavateli způsobit řadu problémů. Naše práce se vyznačuje vysokou mírou profesionality, klidu a kvality, jež se v plné míře snažíme posunout dále na firmy, které se nám rozhodly důvěřovat.

Naše zkušenost

Není správné se chlubit, proto ke spolupráci vždy vybízíme ty, kteří se ještě nerozhodli – stačí nám zavolat. Byli jsme a stále jsme u největších energetických a infrastrukturních projektů v Polsku a Evropě, zajímavých akcí, často velmi náročných malých projektů a opravdu velkých, u kterých efektivita těší z dobře vykonané práce. Vždy se snažíme být maximálně flexibilní, často je reakční doba od telefonu po hotovou realizaci několik hodin. Byli jsme a jsme neustále přítomni v Polsku, Německu, Belgii a České České republice.

Kde působíme?

Sídlo společnosti se nachází ve městě Łuków, v krásném Lublinském kraji, ale častěji nás potkáte v jiných regionech Polska, Německa a České republiky. Hlavní sklad materiálu se nachází v Lublinu, další sklady silničních desek jsou v Lodži, Opoli a za chvíli v kujavsko-pomořském kraji. Máme vlastní kamionovou dopravu, ale využíváme i dopravu externích firem. Vždy dbáme na to, aby naše řešení bylo ekonomické.

Aarsleff
Aldesa
Bombardier
Columbus
Constantin
Domost
EGSA
Elfeko
Eltel
Enprom
EWG
Geobear
Gazsystem
Herkules
ONDE
Ol-Trans
Pegas
PKP
PORR
RPWIK
Sinohydro
Solartech
Sunbelt Rentals
TAG Trasport
Tauron
Totalizator sportowy
Vestas
ZWSE
Tymczasowe Drogi Modułowe Sp. z o.o.
Warszawska 87
21-400 Łuków

NIP: 8252173678
REGON: 061672396
KRS: 0000506046

+48 502 602 772
+48 505 121 043
kontakt@drogitymczasowe.com